Preview: Chelsea vs. AS Řím

Zítra v noci nás čeká poslední přípravný zápas před startem nové sezóny Premier League. Soupeřem, který otestuje současnou sílu Chelsea, bude italský klub AS Řím. Utkání hrané ve Washingtonu má výkop ve 2 hodiny ráno tuzemského času a sledovat jej můžete prostřednictvím Chelsea TV. K týmu se už znovu připojili i David Luiz a Juan Mata, kteří zmeškali střetnutí s Realem z důvodu zranění.  

Přípravný zápas: 
Chelsea FC – AS Řím
10. srpna – Washington
Lokální čas: 20:00 Tuzemský čas (ČR/SR): 02:00
Live přenos: Chelsea TV
Přípravný zápas: 
Chelsea FC – AS Řím
10. srpna – Washington
Lokální čas: 20:00 Tuzemský čas (ČR/SR): 02:00
Live přenos: Chelsea TV

Závěrečné přípravy na utkání s italským velkoklubem začali dnes. Mezi prvními hráči, kteří se vydali na tréninkové hřiště u katolické univerzity, byli John Terry, Marco van Ginkel a André Schurrle. 

Po zhruba pěti minutách rozehřívání a protahování svalů, začal Terry s Branislavem Ivanovičem trénovat techniku kopu. Postavili si míče na vrch kuželů, z nichž následně stříleli a centrovali. 

Christophe Lollichon vzal své brankáře na konec hřiště, kde poté začal testovat jejich reflexy. Následně utvořili dva „týmy“ – Petr Čech s Hilariem a Mark Schwarzer s Jamalem Blackmanem. V těchto skupinkách rozjeli badminton, ve kterém musejí neustále používat ruce, přičemž branka fungovala jako síť. 

David Luiz a Juan Mata, kteří zmeškali zápas s Realem Madrid z důvodu zranění, se dnes opět připojili ke zbytku týmu a začali s tréninkem. 

Krátce poté se přešlo na trénování práce s míčem. Utvořili se velké skupiny hráčů, ve kterých se cvičila především kombinace na jeden dotek, a následně také přesnost střelby na menší branky. Na to hned navazoval podobný druh nácviků, kdy se hráči pokoušeli překonat ať už Petra Čecha, tak i Marka Schwarzera.

Následovala rutina v podobě „malého fotbálku“, při němž byli hráči rozděleni do několika týmů. Fernandu Torresovi se povedlo vstřelit krásný gól a naopak velkou šanci Romelua Lukaku vychytal fantastickým zákrokem Hilario.   

Tréninkový proces končil pod vedením Ruie Farii, který vedl závěrečné cvičení, kde se zaměřoval především na strečink. 

46 komentářů

Zapojit se do diskuze

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Po kliknutí vám bude načtena neinteraktivní verze komentářů

V této verzi nedochází k automatickému zobrazování nových komentářů či informací o hodnocení ostatních uživatelů.

Doporučujeme povolit Javascript a používat interaktivní výpis.

Pokud se načtení nezdaří, tak stránku obnovte nebo pokračujte na neinteraktivní verzi.

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat nové komentáře.

Přihlašte se, anebo využijte jednu z nabízených metod pro založení uživatelského účtu.

Celkem 46 komentářů