Najnovšie správy o zraneniach v Chelsea

Stredopoliar Chelsea Moises Caicedo vynechal nedeľňajšiu prehru 2:1 s Wolves kvôli chorobe. Zatiaľ nie je jasné, či bude ekvádorský reprezentant v stredu fit na zápas s Crystal Palace.

Enzo Fernandez tiež chýbal v zostave, ktorá cez víkend cestovala na Molineux. Dvadsaťdvaročný hráč odišiel v polovici prvého polčasu minulotýždňového duelu Carabao Cupu proti Newcastlu.

Po zápase sa potvrdilo, že Fernandez bol chorý, ale manažér Mauricio Pochettino odvtedy povedal, že stredopoliara trápi aj pruh.

Existuje nádej, že nebude mimo hry príliš dlho, ale tieto zranenia sa môžu liečiť aj dlhší čas, takže by nebolo úplným prekvapením, keby bol vyradený zo zápasov s Palace a Lutonom.

Aktuálne informácie o zdravotnom stave ďalších 7 hráčov Chelsea:
Kapitán Reece James sa podrobil operácii problematického stehenného svalu. Obranca bude mimo hry niekoľko mesiacov, ale existuje šanca, že dlhodobý problém bol konečne vyriešený. Očakáva sa, že sa vráti pred koncom sezóny.

Ben Chilwell urýchľuje svoj návrat po zranení zadného stehenného svalu a zdá sa, že sa čoskoro zapojí do zápasového diania. Nie je však isté, či stihne zápas s Palace.

Robert Sanchez sa pravdepodobne vráti späť v priebehu niekoľkých týždňov. Klubová jednotka si začiatkom mesiaca privodila problémy s kolenom. Carney Chukwuemeka (koleno) bol medzitým vyfotený späť na tréningovom ihrisku, takže je nádej, že bude v blízkej budúcnosti k dispozícii pre výber Mauricia Pochettina.

Marc Cucurella podstúpil operáciu zraneného členka a obranca bude mimo hry až do februára. Očakáva sa, že Trevoh Chalobah (hamstring) sa vráti v rovnakom časovom horizonte. Wesley Fofana pokračuje v rehabilitácii po zranení kolena, ktoré utrpel pred sezónou.