Najnovšie správy o stave zranených hráčov Chelsea

Kapitán Chelsea Reece James bol vystriedaný v polovici prvého polčasu víkendového zápasu s Evertonom (2:0).

Mauricio Pochettino potvrdil, že ide o obnovenie zranenia stehenného svalu. Manažér už v októbri prezradil, že sa snažia vyhnúť operácii, ale zdá sa, že bude potrebné prijať závažné rozhodnutie, aby sa ochránila hráčova dlhodobá kondícia.

V Goodison Parku musel byť vystriedaný aj Robert Sanchez. Španiel si pred zápasom s Toffees privodil zranenie kolena, a nedokázal nakoniec odohrať celých 90 minút a teraz je jeho účasť na sobotňajšom zápase so Sheffieldom United veľmi otázna.

Marc Cucurella bol vystriedaný v rovnakom čase ako Sanchez a Pochettino uviedol, že obranca si podvrtol členok, takže sa uvidí, či sa stihne vrátiť do zápasu proti Blades.

Christopher Nkunku sa stále nieje pripravený na návrat. Útočný stredopoliar potrebuje viac času na zotavenie sa zo zranenia kolena, ktoré utrpel pred sezónou.

Aktuálne informácie o zdravotnom stave ďalších 8 hráčov Chelsea:
Noni Madueke a Lesley Ugochukwu utrpeli „menšie“ zranenia po víťazstve nad Brightonom začiatkom mesiaca, ale ani jeden z nich nebol v zápasovej nomináčií na nedeľňajší zápas s Evertonom. Dúfame, že sa tento týždeň vrátia k plnému tréningu.

Romeo Lavia (členok) je údajne blízko k návratu, keďže posledné tri mesiace strávil na mardodke, zatiaľ čo Malo Gusto je na tom rovnako, keďže počas poslednej medzinárodnej prestávky utrpel zranenie kolena.

Ben Chilwell bol videní späť na tréningovom ihrisku, keď zrejme urýchlil rehabilitáciu po zranení stehenného svalu, ktoré utrpel koncom septembra.

O zdravotnom stave Carneyho Chukwuemeka sa vie menej. Po tom, čo sa v októbri zotavil z problémov s kolenom, sa venuje posilňovaniu. Dlhodobo absentujú Trevoh Chalobah (hamstring) a Wesley Fofana (ACL).