V obrázkoch: Sto zápasov Reecea Jamesa v Chelsea

Reece James sa vrátil po zranení a v našom poslednom zápase nastúpil na svoj 100. zápas v Premier League za Chelsea a jeho ďalší zápas bude celkovo 150. v klube. Pri príležitosti posledného míľnika nášho kapitána vyberáme obrázky z niektorých kľúčových momentov jeho doterajšej kariéry v drese Blues…

Keď Reece James vybehol na ihrisko, aby nahradil Colea Palmera z lavičky pri sobotňajšej remíze 2:2 v Premier League s Arsenalom na Stamford Bridge, bol to pre priaznivcov Chelsea na štadióne vítaný pohľad, pretože náš kapitán sa vrátil po zranení a hral prvýkrát od zápasu z úvodu sezóny proti Liverpoolu.

Bol to tiež významný míľnik pre nášho odchovanca akadémie, keďže sa stal prvým členom súčasného tímu Blues, ktorý nazbieral 100 zápasov v Premier League za klub. Čoskoro by mohol pridať aj ďalšie, keďže má na konte 149 vystúpení za nás vo všetkých súťažiach, čo znamená, že ak nastúpi v ďalšom zápase, keď v sobotu privítame Brentford, dosiahne ďalší míľnik.

James určite zažil niekoľko výnimočných momentov, odkedy sa na začiatku sezóny 2019/20 pripojil k seniorskému tímu Chelsea, takže pri príležitosti jeho najnovšieho míľnika si v našej galérii nižšie pripomeňte niektoré z tých najdôležitejších.