Chelsea získala dalšího Oscara

Minulý týden hostila Chelsea velmi speciálního hosta. Do Cobhamu dorazil Oscar Pisano, tento fanoušek Blues však nedorazil sám – ani nemohl. Společně s ním dorazili také jeho rodiče, Oscar má totiž pouhých osm let.

Oscar trpí leukémií a každý týden musí pravidelně podstupovat krevní transfúzi. Malý fanoušek dostal možnost trávit svůj čas s Johnem Terrym a dalšími členy týmu. Pochopitelně se setkal také se svým jmenovcem a v neposlední řadě také s lodivodem „Modrých“ Robertem Di Matteem.

Oscaruv otec Matt (rovněž na fotografii) vysvětluje, jak moc tenhle den pro jeho syna znamenal: „On je fotbalem naprosto posedlý a hlavně Chelsea. To, že mohl vidět své hrdiny bylo fantastické, splnil si tím své sny. Všichni jsme velcí fandové a tohle bylo prostě úžasné.“

„Klub nás pozval nejen do Cobhamu, ale také na zápas. Prožíváme teď těžké časy, ale tohle nám určitě hodně pomohlo. Oscar je už velký kluk, všechno neuvěřitelně dobře zvládá – je to obrovský bojovník,“ chválí svého nemocného syna Matt.

„Každý tady mu vyjadřoval podporu a nabíjel ho energií. Oscar musí v nemocnici trávit spoustu času kvůli transfúzím, ale on to chce vydržet a jít dál.“

Oscar Pisano prožil jeden úžasný den při sledování toho, jak to chodí v jeho oblíbeném klubu. V neděli byl také sledovat utkání proti Reds, které sice vítězstvím domácích neskončilo, ale právě Oscar a jeho okolí dobře ví, že na světě jsou mnohem důležitější věci a fotbal je zde proto, aby nás bavil, nikoliv abychom kvůli něj byli smutní!

Přejeme hodně síly nejen Oscarovi, ale všem nemocným a všem těm, kterým osud přichystal v životě příliš mnoho překážek a útrap.